Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hlavním vítězem je Donald Trump. Hlavním poraženým média

9. 11. 2016 15:50:59
Ještě v noci se zdálo, že Amerika má nakročeno k dalším létům s prezidentem z tábora demokratů v čele. Donald Trump ale vyhrál navzdory levnější kampani, nepřízni značné části médií i volebním průzkumům. Co na to blogeři iDNES.cz?

Petr PolákPetr Polák

.

Vyhrál Donald Trump. Občané, radujme se!

Donald Trump vyhrál americké prezidentské volby. Volba nebyla těsná, jak se obecně předpokládalo, ale jedná se o( dá se říci ) drtivé vítězství. Co z této volby amerických občanů vyplývá a o čem tato volba svědčí?

.

.

Josef NožičkaJosef Nožička

.

.Volby v USA: vítězem Trump, hlavním poraženým média

Jak už asi všichni zaregistrovali, vítězem amerických prezidentských voleb se stal republikánský kandidát Donald Trump, který porazil téměř všemi průzkumy favorizovanou Hillary Clintonovou.

.

.

Vítězslav KremlíkVítězslav Kremlík

.

Trumpova klimatická kontrarevoluce

Zdá se, že předpovědní modely politických analytiků jsou stejně „kvalitní“ jako modely v klimatologii. Předpovídali, že Británie zůstane v EU. Ale přišel Brexit. Předpovídali vítězství Hillary. Ale zvítězil Donald.

.

.

David WiltschDavid Wiltsch

.
Donald Trump americkým králem. Tak tohle iluminátům trošku nevyšlo.

Americké volby skončily a výsledek je nám znám. Konspirátory asi moc nepotěší. Americkým prezidentem se totiž stává Donald Trump. Jak toto zapadá do plánu ilumnátů v budování NWO, to nechť mi někdo vysvětlí.

.

.

Jiří ČumpelíkJiří Čumpelík

.

Tu mikinu s velkým nápisem USA na hrudi si asi vyperu

Frajeřina, k dráždění komunistických funkcionářů, když jsem byl o 30 let mladší. V minulých letech jsem se styděl vzít si ji mezi lidi, protože těch mrtvých bylo za politikou USA příliš mnoho a tak slouží pouze k práci na zahradě.

.

.

Ivana HaslingerováIvana Haslingerová

.

Den 9. listopad 2016 vytvořil naději pro novou budoucnost nejen USA, ale celého světa

I přes europeisticky zkreslované informace našich tzv. veřejnoprávních médií jsme vítězství Donalda Trumpa s nadějí v lepší budoucnost nejen USA, ale i celého světa, čekali.

.

.

Tomáš Pícl Tomáš Pícl

.

Jak bude kavárna oslavovat vítězství Trumpa

Facebook se sice od rána baví na účet nejkomičtějších exponentů kavárenské a pravdoláskařské scény, není třeba se ale obávat, že by tyto citlivé duše nedokázaly vítězství Donalda Trumpa v amerických volbách vstřebat.

.

.

Michal BartůněkMichal Bartůněk

.
Američané musí Hillary opravdu nenávidět aneb Jak prohrát neprohratelné

Američané musí Clintonovou opravdu nenávidět. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak je možné, že i přes masivní podporu politiků, médií, showbyznysu a větší finanční možnosti, dokázala prohrát s někým jako je Donald Trump.

.

.

Libor PopovskýLibor Popovský

.

Dopis Donaldu Trumpovi

Moje blahopřání a poděkování panu Donaldu Trumpovi. Co cítím a za co jsem mu vděčný. Dopis, který si Donald Trump nikdy nepřečte, ale to nevadí.

.

.

article_photo (Lucie Paseková)

.

Proč vyhrál?

US je daleko, přesto tím žijeme. Když vidím zhrzené výrazy dnešních komentátorů a moderátorů, slyším ty zlomené a rezignované hlasy.. ..říkám si, že je fakt dobře, že vyhrál ten sexistický čuňas. A jak je možné, že vyhrál?

.

.

Zdeněk Král Zdeněk Král

.

V USA vyhrál Zeman. Americká kavárna zešílí

Navzdory nechutné mediální masáži si většina Američanů zvolila toho zlého nekorektního prokremlovského burana. Nepřipomíná vám to něco?

.

.

Libuse Palkova Libuse Palkova

.

Kačer Donald v Bílém domě

Tuto poplašnou zprávu mi před chvílí volala moje osmdesátiletá nedoslýchavá babička, která se přes svůj vysoký věk zajímá o vše: přes politiku a celosvětové dění až po módní trendy a bulvár

.

.

Dana EmingerováDana Emingerová

.

Alespoň v něčem jsme my Češi předstihli Ameriku... Vlastně jsme takoví průkopníci.

Zatímco The New York Times píší, že „vzhledem ke křehkému stavu světa je povýšení nezodpovědného a nevzdělaného muže, jemuž radí špatní lidé, na vůdce národa je velmi špatná zpráva“, náš Hrad se raduje.

.

.

Pavel Šrámek Pavel Šrámek

.

Američané chtěli změnu, tak ji mají

Rád bych upřímně pogratuloval Donaldu Trumpovi. Po 8 letech demokratického prezidenta přichází střídání stráží a úřadu se ujímá republikán.

.

.

Martin FaltýnMartin Faltýn

.

Miláčkové Clintonové jsou bez sebe

Nastal čas si nalít čistého vína. Donald Trump zvítězil - navzdory soustavné mediální štvanici, navzdory všem mediálním komentátorům, většině prognostiků a jiným ...

.

.

Jiří Turner Jiří Turner

.

Konec rozdělení české společnosti. Sjednotitelé Zeman, Babiš, Putin, Trump

Radujme se, vítězství Donalda Trumpa nejen oslabí Ameriku, a tím posílí její konkurenty, ale bude mít zcela jistě sjednocující účinek na věčně rozhádanou českou společnost, která dosud musela volit mezi Východem a Západem.

.

.

Vladimír KroupaVladimír Kroupa

.

Donald Trump prezidentem USA. Překvapení...?

Vlastně ani tak moc ne. Čím více se blížilo datum voleb, tím bylo i přes tvrzení a spíše zbožná přání mediální lobby jasné, že to paní Clintonová nebude mít vůbec lehké...

.

.

Eva Svobodová Eva Svobodová

.

Vox populi-vox dei: nejlepší komentáře z FB k prezidentské volbě v USA

Zamávejte naposledy devadesátkám, pápá. Clintonovým, Albrightové, i Havlovi. Ode dneška je to definitivně historie. (Jan Zahradil)

.

.

Libor ČermákLibor Čermák

.

Kam tak spěcháš, Trumpe kamaráde

„Kam tak spěcháš, Trumpe kamaráde, kam tak pospícháš?“ „Svěřím se ti k tomu, že do Bílého domu, že se mě tak blbě ptáš.

.

.

Vít JanšaVít Janša

.

Kdo ještě prohrál?

Prohrála skutečně jen Hillary Clintonová? Volba amerického prezidenta má ještě jednoho poraženého. Mnohem globálnějšího, mocnějšího a většího. Kdo to je? Novinář!

.

.

Jan Hink   Jan Hink

.

Trump prezidentem - koukejte převléct kabáty

Všichni, kdo mu dodnes spílali nejhorších jmen, budou muset opět převléct kabáty, nebo z hrušky dolů. Převlečou se i mainstreamová média?

.

.

Olga PavlíkováOlga Pavlíková

.

Donald to má kapse

Souzním s většinovým úsudkem komentátorů amerických voleb, totiž, že zvítězil hrubý populista. Celkově však tuto změnu hodnotím kladně.

.

.

David DvořákDavid Dvořák

.

.Hej, mainstreame ... máš opět problém.

Neporazitelná mašina po Brexitu opět prohrála. Tentokrát byla vyfutrována cca miliardou dolarů. Nestačilo to. Nestačilo, protože tou miliardou byla zabalena faleš, lež, přetvářka a pokrytectví.

.

.

Michael PálkaMichael Pálka

.

.

Clintonová versus Trump...

Než tento můj článeček spatří světlo světa, bude v USA patrně rozhodnuto.A my se můžeme jenom bavit minulostí voleb a až směšným nadšením těch jednodušších Američanů pro jednoho či druhého kandidáta.

.

.

Martin PrášekMartin Prášek

.

.

Světový den kyselých xichtů

Donald Trump získal křeslo prezidneta USA. Podle populátrního vtipu jest to první případ, kdy se bílý milionář s radostí bude stěhovat do státního bytu po černocovi.Já se však koukám po médiích a co nevidím. Podobnost s BREXITEM

.

.

Markéta ŠichtařováMarkéta Šichtařová

.

Takže Trump? Začíná jízda z vršku.

Amerika si mohla vybrat mezi mizernou prezidentkou a mizerným prezidentem. Jak to tak ve středu brzy ráno vypadá, vybrala si mizerného prezidenta.

.

.

.

.

Michal Vimmer Michal Vimmer

.

Velká americká lež končí

Babička měla velké oči, velké uši a pěkné tesáky, a chtěla chodit do práce tam co dědeček, než šel před 15 lety do důchodu. Všichni nám tvrdili, že je to ta nejlepší babička všech dob. Sice trochu stůně, ale ještě všem ukáže !

.

.

Jan BartoňJan Bartoň

.

Překvapení Trump ?

Prezidentské volby se výrazně naklonily ve prospěch Donalda Trumpa. Je to opak toho, co se očekávalo podle předvolebních průzkumů. Byly cinknuté pro Hillary Clintonovou?

.

.

Autor: Blog Info | středa 9.11.2016 15:50 | karma článku: 20.33 | přečteno: 7707x

Další články blogera

Blog Info

Držte si klobouky, jedeme z kopce! První živý přenos blogerského čtení na blogu iDNES.cz

Je to tak, internet už si dávno nevystačí s textem, a čím dál tím častěji ho doplňují „hýbací obrázky“. A blogerské čtení je skvělá příležitost, jak si vyzkoušet přinést obraz i na k nám na blog.

12.10.2017 v 9:31 | Karma článku: 11.15 | Přečteno: 604 | Diskuse

Blog Info

Předvolební období i na blozích iDNES.cz. Spouštíme politickou arénu!

V nejbližších dnech nás čekají hned dvě zásadní politické události, které ovlivní minimálně příští čtyři roky. Parlamentní a prezidentské volby.

14.9.2017 v 9:29 | Karma článku: 7.98 | Přečteno: 1300 | Diskuse

Blog Info

Jsem bohyně v teplácích od Armaniho, říká Zuzana Hubeňáková

Je těžké položit Zuzaně Hubeňákové zcela originální otázku, protože na sebe čtenářům blogů iDNES.cz již téměř vše prozradila. A dříve nepoznaná zákoutí svého života a duše nyní prozrazuje ve své nové knize.

15.6.2017 v 11:19 | Karma článku: 23.57 | Přečteno: 4271 | Diskuse

Blog Info

Postřehy teplákové bohyně: dostanete je od nás právě vy?

Patří Zuzana Hubeňáková mezi vaše oblíbené autory? Zúčastnili jste se soutěže o její poslední knížku? Podívejte se, jestli nečeká právě na vás.

12.6.2017 v 12:40 | Karma článku: 6.73 | Přečteno: 528 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Petr Omelka

O zakopaných Němcích, chytání syslů a vstupu do KSČ

Byla to taková krásná pozdně letní neděle, provoněná začínajícím podzimem. Čas burčáku a zvláštních setkání.

16.10.2017 v 20:53 | Karma článku: 13.37 | Přečteno: 330 | Diskuse

Pavel Vrba

Byl jsem dneska poctěn, když jsem tu vobálku vobržel.

A hnedle se cejtím takovej důležitej a chtěnej. Nestává se mi to často, maximálně jedenkrát za 4 roky. A taková vobálka, ta v sobě ukrejvá zajímavý věci. K pobavení, k pláči i znechucení. Když ji totiž votevřu, nestačím se divit.

16.10.2017 v 18:12 | Karma článku: 20.87 | Přečteno: 507 | Diskuse

Vladimír Aim

Tohle máme volit

Již v pondělí se všichni budeme držet za hlavy a naříkat, koho jsme si to zvolili, a bude nám jasné, že tlupa právě zvolených není schopna zodpovědně rozhodovat vůbec o ničem.

16.10.2017 v 17:35 | Karma článku: 11.76 | Přečteno: 584 | Diskuse

Martin Faltýn

Volební guláš a koblihy už nestačí. Je třeba přidat!

Každý se rád občas nechá překvapit něčím neobvyklým, novým, zajímavým... někdy i neotřelým. A to i ve volbách. A tak je guláš nahrazen koblihami, druhdy se jezdilo "Zemákem"... Občas to ale přestřelí.

16.10.2017 v 17:20 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 260 | Diskuse

Jana Slaninová

Lotr intelektuál

Pohádky jsou něco, co nás provází od dětství. Holky chtějí být princezny nebo Popelky, kluci rytíři nebo lapkové. A s některými jejich touhy rostou.

16.10.2017 v 9:33 | Karma článku: 15.67 | Přečteno: 400 | Diskuse
Počet článků 674 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 7687

Adminy blogu jsou Patrik Banga, Tereza Janků, Karel Boháček a Kateřina Mikovcová. Pokud chcete komukoli z nich napsat, adresa je vždy: jmeno.prijmeni@idnes.cz. Nebo pište na společnou adresu admin.blog@idnes.cz.

Facebook Blog iDnes


 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.