Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hlavním vítězem je Donald Trump. Hlavním poraženým média

9. 11. 2016 15:50:59
Ještě v noci se zdálo, že Amerika má nakročeno k dalším létům s prezidentem z tábora demokratů v čele. Donald Trump ale vyhrál navzdory levnější kampani, nepřízni značné části médií i volebním průzkumům. Co na to blogeři iDNES.cz?

Petr PolákPetr Polák

.

Vyhrál Donald Trump. Občané, radujme se!

Donald Trump vyhrál americké prezidentské volby. Volba nebyla těsná, jak se obecně předpokládalo, ale jedná se o( dá se říci ) drtivé vítězství. Co z této volby amerických občanů vyplývá a o čem tato volba svědčí?

.

.

Josef NožičkaJosef Nožička

.

.Volby v USA: vítězem Trump, hlavním poraženým média

Jak už asi všichni zaregistrovali, vítězem amerických prezidentských voleb se stal republikánský kandidát Donald Trump, který porazil téměř všemi průzkumy favorizovanou Hillary Clintonovou.

.

.

Vítězslav KremlíkVítězslav Kremlík

.

Trumpova klimatická kontrarevoluce

Zdá se, že předpovědní modely politických analytiků jsou stejně „kvalitní“ jako modely v klimatologii. Předpovídali, že Británie zůstane v EU. Ale přišel Brexit. Předpovídali vítězství Hillary. Ale zvítězil Donald.

.

.

David WiltschDavid Wiltsch

.
Donald Trump americkým králem. Tak tohle iluminátům trošku nevyšlo.

Americké volby skončily a výsledek je nám znám. Konspirátory asi moc nepotěší. Americkým prezidentem se totiž stává Donald Trump. Jak toto zapadá do plánu ilumnátů v budování NWO, to nechť mi někdo vysvětlí.

.

.

Jiří ČumpelíkJiří Čumpelík

.

Tu mikinu s velkým nápisem USA na hrudi si asi vyperu

Frajeřina, k dráždění komunistických funkcionářů, když jsem byl o 30 let mladší. V minulých letech jsem se styděl vzít si ji mezi lidi, protože těch mrtvých bylo za politikou USA příliš mnoho a tak slouží pouze k práci na zahradě.

.

.

Ivana HaslingerováIvana Haslingerová

.

Den 9. listopad 2016 vytvořil naději pro novou budoucnost nejen USA, ale celého světa

I přes europeisticky zkreslované informace našich tzv. veřejnoprávních médií jsme vítězství Donalda Trumpa s nadějí v lepší budoucnost nejen USA, ale i celého světa, čekali.

.

.

Tomáš Pícl Tomáš Pícl

.

Jak bude kavárna oslavovat vítězství Trumpa

Facebook se sice od rána baví na účet nejkomičtějších exponentů kavárenské a pravdoláskařské scény, není třeba se ale obávat, že by tyto citlivé duše nedokázaly vítězství Donalda Trumpa v amerických volbách vstřebat.

.

.

Michal BartůněkMichal Bartůněk

.
Američané musí Hillary opravdu nenávidět aneb Jak prohrát neprohratelné

Američané musí Clintonovou opravdu nenávidět. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak je možné, že i přes masivní podporu politiků, médií, showbyznysu a větší finanční možnosti, dokázala prohrát s někým jako je Donald Trump.

.

.

Libor PopovskýLibor Popovský

.

Dopis Donaldu Trumpovi

Moje blahopřání a poděkování panu Donaldu Trumpovi. Co cítím a za co jsem mu vděčný. Dopis, který si Donald Trump nikdy nepřečte, ale to nevadí.

.

.

article_photo (Lucie Paseková)

.

Proč vyhrál?

US je daleko, přesto tím žijeme. Když vidím zhrzené výrazy dnešních komentátorů a moderátorů, slyším ty zlomené a rezignované hlasy.. ..říkám si, že je fakt dobře, že vyhrál ten sexistický čuňas. A jak je možné, že vyhrál?

.

.

Zdeněk Král Zdeněk Král

.

V USA vyhrál Zeman. Americká kavárna zešílí

Navzdory nechutné mediální masáži si většina Američanů zvolila toho zlého nekorektního prokremlovského burana. Nepřipomíná vám to něco?

.

.

Libuse Palkova Libuse Palkova

.

Kačer Donald v Bílém domě

Tuto poplašnou zprávu mi před chvílí volala moje osmdesátiletá nedoslýchavá babička, která se přes svůj vysoký věk zajímá o vše: přes politiku a celosvětové dění až po módní trendy a bulvár

.

.

Dana EmingerováDana Emingerová

.

Alespoň v něčem jsme my Češi předstihli Ameriku... Vlastně jsme takoví průkopníci.

Zatímco The New York Times píší, že „vzhledem ke křehkému stavu světa je povýšení nezodpovědného a nevzdělaného muže, jemuž radí špatní lidé, na vůdce národa je velmi špatná zpráva“, náš Hrad se raduje.

.

.

Pavel Šrámek Pavel Šrámek

.

Američané chtěli změnu, tak ji mají

Rád bych upřímně pogratuloval Donaldu Trumpovi. Po 8 letech demokratického prezidenta přichází střídání stráží a úřadu se ujímá republikán.

.

.

Martin FaltýnMartin Faltýn

.

Miláčkové Clintonové jsou bez sebe

Nastal čas si nalít čistého vína. Donald Trump zvítězil - navzdory soustavné mediální štvanici, navzdory všem mediálním komentátorům, většině prognostiků a jiným ...

.

.

Jiří Turner Jiří Turner

.

Konec rozdělení české společnosti. Sjednotitelé Zeman, Babiš, Putin, Trump

Radujme se, vítězství Donalda Trumpa nejen oslabí Ameriku, a tím posílí její konkurenty, ale bude mít zcela jistě sjednocující účinek na věčně rozhádanou českou společnost, která dosud musela volit mezi Východem a Západem.

.

.

Vladimír KroupaVladimír Kroupa

.

Donald Trump prezidentem USA. Překvapení...?

Vlastně ani tak moc ne. Čím více se blížilo datum voleb, tím bylo i přes tvrzení a spíše zbožná přání mediální lobby jasné, že to paní Clintonová nebude mít vůbec lehké...

.

.

Eva Svobodová Eva Svobodová

.

Vox populi-vox dei: nejlepší komentáře z FB k prezidentské volbě v USA

Zamávejte naposledy devadesátkám, pápá. Clintonovým, Albrightové, i Havlovi. Ode dneška je to definitivně historie. (Jan Zahradil)

.

.

Libor ČermákLibor Čermák

.

Kam tak spěcháš, Trumpe kamaráde

„Kam tak spěcháš, Trumpe kamaráde, kam tak pospícháš?“ „Svěřím se ti k tomu, že do Bílého domu, že se mě tak blbě ptáš.

.

.

Vít JanšaVít Janša

.

Kdo ještě prohrál?

Prohrála skutečně jen Hillary Clintonová? Volba amerického prezidenta má ještě jednoho poraženého. Mnohem globálnějšího, mocnějšího a většího. Kdo to je? Novinář!

.

.

Jan Hink   Jan Hink

.

Trump prezidentem - koukejte převléct kabáty

Všichni, kdo mu dodnes spílali nejhorších jmen, budou muset opět převléct kabáty, nebo z hrušky dolů. Převlečou se i mainstreamová média?

.

.

Olga PavlíkováOlga Pavlíková

.

Donald to má kapse

Souzním s většinovým úsudkem komentátorů amerických voleb, totiž, že zvítězil hrubý populista. Celkově však tuto změnu hodnotím kladně.

.

.

David DvořákDavid Dvořák

.

.Hej, mainstreame ... máš opět problém.

Neporazitelná mašina po Brexitu opět prohrála. Tentokrát byla vyfutrována cca miliardou dolarů. Nestačilo to. Nestačilo, protože tou miliardou byla zabalena faleš, lež, přetvářka a pokrytectví.

.

.

Michael PálkaMichael Pálka

.

.

Clintonová versus Trump...

Než tento můj článeček spatří světlo světa, bude v USA patrně rozhodnuto.A my se můžeme jenom bavit minulostí voleb a až směšným nadšením těch jednodušších Američanů pro jednoho či druhého kandidáta.

.

.

Martin PrášekMartin Prášek

.

.

Světový den kyselých xichtů

Donald Trump získal křeslo prezidneta USA. Podle populátrního vtipu jest to první případ, kdy se bílý milionář s radostí bude stěhovat do státního bytu po černocovi.Já se však koukám po médiích a co nevidím. Podobnost s BREXITEM

.

.

Markéta ŠichtařováMarkéta Šichtařová

.

Takže Trump? Začíná jízda z vršku.

Amerika si mohla vybrat mezi mizernou prezidentkou a mizerným prezidentem. Jak to tak ve středu brzy ráno vypadá, vybrala si mizerného prezidenta.

.

.

.

.

Michal Vimmer Michal Vimmer

.

Velká americká lež končí

Babička měla velké oči, velké uši a pěkné tesáky, a chtěla chodit do práce tam co dědeček, než šel před 15 lety do důchodu. Všichni nám tvrdili, že je to ta nejlepší babička všech dob. Sice trochu stůně, ale ještě všem ukáže !

.

.

Jan BartoňJan Bartoň

.

Překvapení Trump ?

Prezidentské volby se výrazně naklonily ve prospěch Donalda Trumpa. Je to opak toho, co se očekávalo podle předvolebních průzkumů. Byly cinknuté pro Hillary Clintonovou?

.

.

Autor: Blog Info | středa 9.11.2016 15:50 | karma článku: 18.90 | přečteno: 7630x

Další články blogera

Blog Info

Nominační fáze Blogera roku 2016 je u konce. Ve finále vyberete ty nejlepší!

Anketa Bloger roku má za sebou první - nominační fázi. Výsledkem je téměř dva tisíce nominací ve všech kategoriích. Hlasujte ve finále a vyhrajte věcné ceny!

10.4.2017 v 9:55 | Karma článku: 20.72 | Přečteno: 8960 | Diskuse

Blog Info

Startuje Bloger roku 2016. Hlasujte pro své oblíbené blogery a vyhrajte!

Už po desáté vyhlašujeme soutěž o nejlepšího, nejoblíbenějšího, prostě TOP blogera roku a i tentokrát s blogery můžou soutěžit i ti, jejichž hlasy nakonec rozhodnou. Na hlasující totiž čeká 10 balíčků s věcnými cenami.

21.3.2017 v 9:58 | Karma článku: 15.50 | Přečteno: 3156 | Diskuse

Blog Info

Se smrtí se nekupčí aneb proč jsme smazali text pana Janoty

Včera vpodvečer se udála velká lidská tragédie, jeden z našich kolegů-blogerů spáchal sebevraždu. Před ní napsal dva blogy. První, kde popsal svůj příběh, a druhý – dopis na rozloučenou. První blog jsme ponechali, druhý už ale ne.

23.2.2017 v 11:35 | Karma článku: 32.35 | Přečteno: 7078 | Diskuse

Blog Info

Na lavičce s Vítem Olmerem

Víta Olmera zná většina lidí jako režiséra. Začínal ale jako herec, kterého nebavily role milovníků. Vyřešil to jednoduše - vystudoval režii a začal koukat přes rameno režisérům, kteří ho obsazovali jako herce.

31.1.2017 v 9:00 | Karma článku: 20.03 | Přečteno: 2872 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Nebuď blbka a dej mi!

Mívala jsem v jednom zaměstnání kolegu, se kterým jsme si padli do ok. To bylo OK. On byl zhruba ve věku mého táty, ale tak potrefený, že jsme se neustále dobírali navzájem.

25.4.2017 v 12:23 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Marek Valiček

...s Leninem jsem do postele nikdy nevlezla

Něco se chlapskýmu pochopení prostě vzpírá. Třeba fronty na poště, ústřice pokapaný citrónem, listování v Padesáti odstínech šedi nebo rudě nalakované nehty na prstech ženských chodidel.

25.4.2017 v 10:10 | Karma článku: 17.92 | Přečteno: 500 | Diskuse

Jana Slaninová

Byla jsem odhalena! Jsem ex-trémistka

Jak jsem se vlastně tou ex-trémistkou stala? Vždycky když něco převažuje, pak to značí velký příklon k něčemu pro člověka zásadnímu. Zkrátka někdy extrém.

25.4.2017 v 9:00 | Karma článku: 9.64 | Přečteno: 307 | Diskuse

Pavel Vrba

Fantasy

Fantasy, fantasie, fantezi.... Každý jazyk má své slovo pro fantazii. Fantazie, zrozená v naší mysli, vedená našim srdcem.....

24.4.2017 v 19:30 | Karma článku: 10.64 | Přečteno: 228 | Diskuse

Karel Trčálek

Taky jste neslavili ekoteroristický Den Země?

Abych se přiznal, nějakým Dnem Země, natož nějakou Zemí nejsem vůbec posedlý. Místo nějaké pitomé oslavy to prostě někde zalomím a mám klid. Tak by měl vypadat ideální lidský život!

24.4.2017 v 18:48 | Karma článku: 10.98 | Přečteno: 343 | Diskuse
Počet článků 662 Celková karma 22.86 Průměrná čtenost 7737

Adminy blogu jsou Patrik Banga, Tereza Janků, Tereza Boehmová a Petra Bangová. Pokud chcete komukoli z nich napsat, adresa je vždy: jmeno.prijmeni@idnes.cz. Nebo pište na společnou adresu admin.blog@idnes.cz.

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.