Vítězem soutěže o nejlepší sportovní povídku se stal Daniel Tomáš

"Zabít ho je málo" je název povídky Daniela Tomáše, která v adminském hlasování získala nejvíce bodů a zvítězila v soutěži o nejlepší sportovní povídku. Na 2. místě skončila Alena Suchopárová, třetí Jaroslav Kvapil. GRATULUJEME!

Celé září tým ve složení Patrik Banga, Tereza Boehmová, Tereza Janků, Petra Bangová pečlivě pročítal a bodoval 46 přihlášených povídek do letní soutěže o nejlepší sportovní povídku.
A jak to dopadlo?

Nejvíce nás zaujala a nejvíce bodů získala povídka Daniela Tomáše "Zabít ho je málo".

.

1. Místo Daniel Tomáš, povídka Zabít ho je málo

.

.

.

Daniel Tomáš získává: Fotokurz Základy fotografie věnované Ateliérem fotografické praxe v hodnotě 2000 Kč a dárek - flashdisk s logem iDNES.cz

.

.

.

2. Místo Alena Suchopárová s povídkou Prostě jen běžet

.

.

Alena Suchopárová vyhrává Běžecký trénink s profesionálním trenérem, powerbank 5000 mAh, flashdisk s logem iDNES.cz

.

Gratulujeme a děkujeme za všechny povídky. Jednotlivé vítěze budeme e-mailem kontaktovat ohledně převzetí výhry.

Děkujeme všem za účast v soutěži. Bylo to příjemné čtení!

Pokud si chcete přečíst všechny soutěžní povídky, najdete je v sekci Letní běh, kde jsme kromě povídek zveřejnili i 12 rozhovorů s účastníky charitativní běžecké výzvy, která probíhala paralelně s naší povídkovou soutěží.

Autor: Blog Info | čtvrtek 29.9.2016 9:05 | karma článku: 16,79 | přečteno: 745x